STL zet in op werving van vrouwelijke chauffeurs

STL zet in op werving van vrouwelijke chauffeurs

STL zet in op werving van vrouwelijke chauffeurs. Om tekort aan te vullen. Gratis inloopavond in Utrecht.

Het aandeel vrouwelijke truckchauffeurs is nu 4,9%. Dat is nog heel erg weinig. Maar de sector doet daar wat aan, door middel van een Ladies Night in voetbalstadion Galgenwaard in Utrecht, voor ongeveer tweehonderd potentiële (vrouwelijke) truckchauffeurs.

Deze instapavond is onderdeel van de campagne ‘ikwordvrachtwagenchauffeur.nl’ van werkgeversorganisaties TLN en VVT en vakbonden FNV Transport & Logistiek en CNV Vakmensen. De campagne is mogelijk dankzij de Stichting Opleidings- en Ontwikkelingsfonds Beroepsgoederenvervoer (SOOB) en wordt uitgevoerd door Sectorinstituut Transport en Logistiek (STL).

Elisabeth Post, bestuursvoorzitter TLN: "Er ligt een groot arbeidspotentieel bij vrouwen. Zonde om dit niet te benutten. Onze sector biedt verschillende, mooie arbeidskansen. Het is aan ons om een beroep te doen op vrouwen en te laten zien hoe aantrekkelijk het is om in deze sector te werken."

Willem Dijkhuizen, bestuurder FNV Transport & Logistiek: “De sector transport en logistiek bevindt zich in een interessante tijd. Daarin kan een nieuwe aanwas van talent, creativiteit en innovatiekracht goed worden gebruikt." Roel van Dijk, bestuurder CNV Vakmensen: "Organisaties die diverser zijn samengesteld, zijn beter in staat in te spelen op ontwikkelingen in hun omgeving."

Geïnteresseerden waren welkom op de Ladies Night. Je kunt je skills testen in de vrachtwagen-simulator, de logistieke wereld ervaren met de VR Xperience, je reactie testen met het reactietijdspel en een foto maken in de speciale Doe het Selfiebox. Je kunt meerijden of zelf rijden in een truck. Bij interesse kun je je ook aanmelden voor een vrijblijvend adviesgesprek. Er is ook een banenmarkt waar je direct kennis met werkgevers die op zoek zijn naar chauffeurs.

productinformatie op website van leverancier »

 vergelijk dit product

vraag informatie
Vraag vrijblijvend informatie / technische gegevens over deze STL zet in op.



(of gebruik het uitgebreide aanvraagformulier)

relevante links

technische specificaties *)
 STL zet in op werving van vrouwelijke chauffeurs
Geen technische gegevens gevonden. Voeg informatie toe.
*) onder voorbehoud. Exacte specificaties kunt u opvragen bij de leverancier.


Elenbaas - Pacton MXD 220 twee-assige wipkar

Coxx CABX Shortcab Verkoopwagen

Kennis / Pacton TTD.454.C-B

Toplift Portaalrotator

Meusburger — Huif Jumbo-oplegger voor heftrucktransport

Volvo FH LNG 420

VDL Haakarm-containersysteem met elektronische CAN-besturing

Brigade Backeye 360 Select

Scania P220 4x2 chassis

Humbaur Flexbox

Imbema Rhiwa Aluminium oprijbrug

Carrier levert koelmachines aan 2W Logistiek

Volvo FE Low Entry Cabin 6x2 NLA euro6

MAN TGE 3.180 L4H3 132kW 3,5t

STL zet in op werving van vrouwelijke chauffeurs

Broshuis Semi-dieplader heavy duty

Pacton Container X-press 3-assig lichtgewicht 40ft chassis

Penta L08/5

Vanloda Hydraroll

Kögel Climatex — systeem voor luchtgeleiding


Welkom op bedrijfsauto.com, catalogus van transportmaterieel.


DAF Trucks


Motoc
available
Seminautic
Schmitz Cargobull
available
Renault Trucks
available

available
available
available
B.W. Rijkers
available
Van Hunnik Bedrijfswagens
available
available