  |
|

week 39 -- 27 september 2007 -- plaats een gratis oproep -- abonnee nummer: |ID|

Volgende week (week 40) verschijnt deze nieuwsbrief niet vanwege onderhoudswerkzaamheden. In week 41 (11 oktober) zijn wij er weer. Blijf mailen!

Wij zijn als transportbedrijf op zoek naar een kantoor met bedrijventerrein in Rotterdam, voorkeur gaat uit naar de Waalhaven eventueel Botlek. Kantoorgrootte circa 80 m2. Het bedrijventerrein wordt gebruikt voor de stalling van lege chassis (gemiddeld 15 stuks), een heftruck en een paar lege containers. H. van der Kooy & Zn. B.V., 06-20420425 Sytze van der Kooy.

Wij zoeken transport van Berlingen (D - Eiffel) naar Heythuysen (NL - Midden Limburg). Wij ontvangen 2 wekelijks een of meerdere pallets en soms ook enkel stukgoederen (werkbladen) en zoeken een goedkope doch betrouwbare oplossing. Wellicht een transportbedrijf uit de regio dat dit als terugvracht mee kan brengen.
Met vriendelijke groet,
Paul Franssen, Arenbos vof, Kloosterstraat 96, 6093 CZ Heythuysen, tel. 0610 685 586

Wij zijn op zoek naar een 2e hands highcube chassis
heeft u er en staan? laat ons maar weten. VDV Freight Station bv, tel. 010 4257155 of fax
010-4259870. G.J. van der Vaart

(advertentie)
Dagelijks volle trailer te laden in omgeving Leiden voor Venray, of Venlo.
Wie heeft de mogelijkheid.
Voor meer informatie of offertes gaarne mailen naar:
Robbert van Leeuwen
ND Logistics
Markermeer 1
5347 JM Oss
|

Wij kunnen elke avond 4-6 pallets meenemen op het traject Heerlen-Amsterdam en Horst-Amsterdam. Interesse? Neem dan contact op met Jurgen Jennissen DistriQ Transport 0653-258835

Wegens uitbreiding van ons distributienetwerk zijn wij op zoek naar charters in bezit van verlengde bus of bakwagen. Wij rijden onze distributie vanuit onze vestiging op Rotterdam Airport en bezorgen in de postcodes 22 tm 32. Het betreft dagelijks werk van ma tm vrij op contractbasis.
Voor meer informatie kunt u bellen 010-4158020.
Mitt Worldwide Logistics BV
P.W. Scholten
Arlandabaan 39
3045 AA Rotterdam Airport
Tel 0031 (0) 10 415 8020
Fax 0031 (0) 10 415 3911
Mobile 0031 (0) 655 835073

Hoezo lange levertijden?.
Wegens omstandigheden te Koop: DAF 105/510 4x2 ADR uitvoering en euro5 van maart 2007, kmstand 78.000 superspacecab uitvoering met orginele skylights in het dak,luxe stoel en orginele koelkast, wb 380cm en 2 tanks met bijna 1000l inhoud, dubbele PTO aansluiting. J. Brandsma, tel 0650 207142



MAN: Koop je truck niet te zwaar.
Koop geen vrachtauto met teveel vermogen. Opmerkelijke uitspraak van een MAN-manager na de introductie van de sterkste trekker op de markt, de TGX V8. Maar MAN wil duidelijk maken dat het milieuzaken serieus neemt. Achter de schermen wordt volop gewerkt aan milieuvriendelijke technologie. Lees verder.

Mercedes-Benz Sprinter met ESP en luchtvering.
Tot nu toe was het niet mogelijk om een MB Sprinter met ESP en lichtvering te kopen. Het ESP-programma werkte eenvoudigweg niet goed samen met de andere veerkarakteristiek van luchtvering. VB ontwikkelde echter een op het ESP afgestemde luchtvering. Lees verder.

DAF verleent geen actieve steun meer aan Dakar-rijders.
Hard rijden is leuk, maar DAF voelde zich toch niet meer helemaal happy bij de rookpluimen die de Dakar-racers iedere winter de de Sahara uitblazen. Bovendien zijn de prioriteiten verschoven. Zuinig en schoon is nu het credo op de ontwikkelafdeling Lees verder.



STG is op zoek naar chauffeurs met rijbewijs B, C (E) en / of CCV-B diploma. WIj werken voor uiteenlopende opdrachtgevers op het gebied van onder andere confectie, koel en vriesvervoer. Gewerkt wordt vanuit standplaatsen Leidschendam, Zoetermeer, Waddinxveen en Barendrecht. Werken is mogelijk op basis van fulltime, parttime, wel of niet op zaterdag. Prettige werksfeer, uiterst modern wagenpark. Wilt u meer weten over de mogelijkheden die STG kan bieden? Stuur dan een sollicitatiebrief of cv naar STG, t.a.v. mevrouw D. Oldenburg, Koperstraat 60, 2718 RE Zoetermeer.

Leen Menken Distriservices is gespecialiseerd in de logistiek van bevroren, gekoelde en ongekoelde levensmiddelen. Opdrachtgevers zijn bijvoorbeeld KFC, Subway, Burger King en Délifrance waarvoor distributie wordt verzorgd in de Benelux. In ons hoofdkantoor in Zoetermeer werken wij met een dynamisch team van 40 personen. Voor de afdeling Customer Services zoeken wij een enthousiaste, ervaren Projectleider. Taken onder andere: transportcoördinatie, voorraadbeheer, order entry, contacten met opdrachtgevers en ontvangers, klachtenafhandeling, verstrekken van management- en logistieke rapportages. Gevraagde kennis/ervaring: afgeronde MBO/HBO opleiding, pro-actief en communicatief, ervaring met zakelijke correspondentie, kennis en ervaring met Excel, inzicht in administratieve, logistieke en financiële processen. Salarisindicatie tussen de 1700 en 2300 euro bruto per maand. Sollicitaties kunt u zenden aan C'est Toet, t.a.v. Marinke Toet, Anemonenweg 49, 2241 XJ Wassenaar.

Van der Velden Transport is op zoek naar 2 chauffeurs (m/v) met groot rijbewijs CE en chauffeursdiploma. 1. Voor het 's avonds en 's nachts ophalen van bloemen en planten bij kwekerijen en afleveren op diverse veilingen. 2. Voor het overdag afhalen van bloemen en planten vanaf de kwekers naar de veilingen. Meer informatie: tel. 015 3692422



VTO Dubbelman B.V. (VTOD) van Riemsdijkweg 46, 3088 HD Rotterdam, is op zoek naar charters/eigen rijders voor
het vervoer van zeecontainers vanaf Rotterdam en Amsterdam naar de Benelux, Duitsland en Frankrijk.
Correcte betaling, voor informatie kunt U contact opnemen met. C. Dubbelman telf; 010-4945550.

Distro transport in Maastricht heeft dagelijks om 19.00 u. 2 trailers leeg in Valenciennes.
Rijden leeg terug naar Maastricht. Zoek dagelijks vaste vracht voor Nederland.
Tevens rijden dagelijks ook 2 Sprinters vanaf Maastricht leeg naar Luxemburg/Metz.
Distro transport in Maastricht. Tel 043 321 38 00. Fax 321 72 68

(toegevoegd product)

Gezocht weekend werk van vrijdag tot en met maandag voor een trekker met koeloplegger voorzien van rollerbanen (luchtvracht) (geen laadklep)
Bij voorkeur op en rond Schiphol in bezit van eigen ACN pas
Eventueel binnenland vervoer is geen probleem
voor meer info kunt u bellen met R Dijkstra RDT René Dijkstra Transport
tel 0653183741 fax 0224562890

Ik ben een jonge ondernemer en ben studerende voor het vakbekwaamheids diploma goederen vervoer.
Wie zou mij voor circa 4 maanden kunnen helpen met een inschrijving op zijn/haar vergunning.
Mvg
Ramon, info@stonestar.eu


Vorige week stond hier de uitdagende kreet: Aardolie komt ook van planten. Als dieselrijder rijd je dus eigenlijk ook CO2-neutraal. Er reageerden nogal wat mensen op. Natuurlijk klopt het niet. De aardolie komt wel van planten, maar dat zijn planten die de aarde van zuurstof voorzagen, lang voordat mens en dier hier waren. We zijn nu bezig die oorspronkelijke zuurstof weer om te zetten in CO2. En brengen deze planeet dus weer terug in zijn oorspronkelijke staat, onleefbaar voor de mens. Wat zal dat rustig zijn.
Kars Jol.
 |
|

Deze nieuwsbrief komt tot stand met steun van de volgende sponsors.






 
Hier kan het logo staan van |bedrijf|. |