Nieuws

Mercedes-Benz Actros als pantservoertuig.


Product in beeld

Opbouw voor staaltransport.



Weblinks

  • adviseurs
  • bestelauto's I
  • bestelauto's II
  • de bouw
  • containers
  • diepladers
  • e-commerce
  • gereedschap
  • groothandels
  • kippers
  • koelen/vriezen
  • laad/losmiddelen
  • leasing
  • logistiek materieel
  • merk zoeken
  • nieuws
  • offerte-aanvraag
  • onderdelen
  • onderhoud
  • opleggers
  • persberichtenservice
  • personenvervoer
  • software
  • speciale voertuigen
  • tln-planner locaties
  • transportadvocaat
  • verhuur
  • verpakkingen
  • vrachtauto's
  • webdesign











    Renault Kerax als 6x4.
    Renault Trucks levert de Kerax als 6x4 trekker. Lees verder.



    Colofon
    Deze mailing list wordt uitgegeven door Corneliszoon met steun van al onze adverteerders.
    Wij zijn niet aansprakelijk voor de inhoud van oproepen / berichten of gevolgen ervan.

    Wilt u deze lijst steunen? Verricht uw inkoop dan via de marktplaatsen of plaats een banner in deze nieuwsbrief.

    Reacties, suggesties, tips, klachten: bel onze helpdesk, tel. +31 79 3420736 of schrijf naar info@transportbedrijf.com.
    Aan- of afmelden.



  • week 22 -- 31 mei 2007 -- plaats een gratis oproep -- abonnee nummer: |ID|

    Wij zoeken per direct charters voor het verkeer van en naar Zwitserland. Opleggers worden door ons ter beschikking gesteld. Goede voorwaarden!! Contactpersoon: Marc Janssen, telefoon 0475-569290. Janssen Logistics Nederland bv, Sleestraat 4, 6014 CA Ittervoort
    Bij deze wil ik een oproep doen voor een onderzoeksstage op HBO niveau. Voor een 3e jaar student HBO Logistiek en Technische Vervoerskunde van de Hogeschool Windesheim te Zwolle zijn wij op zoek naar een interessante stage voor de periode Augustus 2007 tot Januari 2008. Dit betreft een onderzoeksstage, waarbij de student een bedrijfsopdracht gaat uitvoeren, welke uitvoerbaar is in een halfjaar. Bij voorkeur bij een logistiek dienstverlener. Dit uiteraard in overleg, net als de samenstelling en invulling van de opdracht. Er is geen voorkeur voor een gebied/plaats in Nederland, de bereid is er om een half jaar elders te verblijven. Wytze van der Zee, telefoon 0515 559359.
    Transport aanbieding gezocht om een lading van ca. 2,5 m3 huisraad (kwetsbare delen zijn verpakt) te transporteren van Amsterdam (NL) naar Moraira (Teulada - Spanje) mee te nemen als bijlading. Laden in Amsterdam kan vanaf heden, gewenste aflevering in Moraira: begin week 27. Reacties per mail naar kelly-asd@freeler.nl
    (advertentie)
    Geachte |aanhef| |achternaam|,

    We zijn een groeiend (internationaal) handelsbedrijf (m.n. bouwgerelateerd) dat op korte termijn op zoek is naar een (professionele) logistieke partner op het gebied van opslag/warehouse en nationale distributie. Onze voorkeur gaat uit naar een lange termijn relatie. Gewenste vestigingslocatie in de nabijheid van Amersfoort.

    We zoeken zowel een oplossing voor de binnenopslag (ca. 10-15 palletplaatsen) als voor de buitenopslag (benodigde ruimte ca. 15x5m2) en voor de uitlevering in Nederland (ook soms met kooiaap of kraan) en af en toe in België.

    Graag uw serieuze interesse via de e-mail met korte bedrijfspresentatie of schets.

    Bij voorbaat dank.

    Met vriendelijke groet,

    Pion Kunststoffen,
    Gerben Borger
    T. +31 (0) 33 2538630
    F. +31 (0) 33 2538633
    I. www.pionkunststoffen.nl
    E. info@pionkunststoffen.nl

    lading gezocht: voor trucktransporter/semiedieplader (vloerhoogte 50 cm in wielkuil) max laadvermogen 22 ton, laaddatum eind week 22, losdatum begin week 23, laadplaats NL, losplaats omgeving Bordeaux Frankrijk.Heeft U lading over bel ons SVP. Leon de Wit Winkel 0622491048.
    wij zijn op zoek naar een persoon die een inboedel kan vervoeren per container even onder alicante in spanje dus iemand die de container in amsterdam splaatst en ophaalt en bezorgt in spanje contact ajblancke@hotmail.com
    wij zoeken een transport bedrijf die te koop is met vrachtauto's trekkers / trailers / combi's DR Holding Bv 0297 523162
    Verhaar Nieuwkoop BV zoekt eigen rijders ( vervoerders ) voor de afdeling bulk transporten en de afdeling kieper transporten. Correcte betalingen. Voor informatie tel. 0172-408405


    vLm Regio Oost bezoekt op 6 juni postbedrijf Sandd in Apeldoorn. Sandd is het op één na grootste postbedrijf van Nederland. Sinds de oprichting in 2001 heeft Sandd een geweldige groei meegemaakt in de bezorging van geadresseerd drukwerk. In 2006 heeft Sandd 320 miljoen poststukken bezorgd en de doelstellingen voor 2007 is om 430 miljoen poststukken te verspreiden. Hierdoor behaalt Sandd een marktaandeel van meer dan 15% in het vrije gedeelte. De directie van Sandd stelt het op prijs dat de lezers van deze nieuwsbrief geïnteresseerd zijn in hun organisatie en nodigt belangstellenden graag uit voor een leerzaam bezoek. Deelname kost EUR 35, het programma vindt u op www.vlmnet.nl. Opgeven voor deelname: Stuur een e-mail naar info@vlmnet.nl o.v.v. uw contactgegevens.
    Binnenkort (ongeveer 2 maanden) komen er goederen per schip uit China aan in Rotterdam. Dit moet opgehaald worden en bezorgd worden op een adres in Almere. Wie kan mij daarmee helpen? En kan iemand mij vertellen wat er precies gebeurd als er een schip aankomt, bijv informatie over inklaren etc. Urmila Company, Hitchcocklaan 49, 1325 TB ALMERE, 0031 (0)6 55 830 810.
    Ik zoek charters die schroot kunnen ophalen uit voormalige Oostbloklanden. U moet in het bezit zijn van walking floor of containerwagen. Voor interesse kunt u contact opnemen met Arjan telefoonnummer: 0651237845
    GLS Netherlands biedt betrouwbare pakketdiensten van hoge kwaliteit, wij zijn op zoek naar een vervoerder die dagelijks met een trailer om 16.00 uur in Hannover (D) kan laden en vervolgens lossen op ons depot te 's-Hertogenbosch. Herwin Kappé, Depot Manager GLS ´s-Hertogenbosch, General Logistics Systems Netherlands bv, Ketelaarskampweg 38, 5222 AL ´s-Hertogenbosch, T +31(0)73 6279377, F +31(0)73 6279371.


    Bart Telling noemt in de vorige nieuwsbrief een tarief van 31 euro per uur plus 0,33 euro per km redelijk voor een charter. Daar zijn veel lezers het niet mee eens, zo blijkt uit de reacties die wij ontvingen.

    Beste Bart, jouw prijs berekening zal misschien voor jou gelden maar niet voor iedereen als ik jou prijs neem ga ik uit van 750 km per dag = plusminus 11 uur * 10 * 31 euro = 310 plus 750 * 33ct per km = 247.50 is een bruto opbrengst van 557 euro als ik alles ga tellen wat er af moet, kom ik en dan tel ik echt alles, dan heb je bruto 0.74 ct per km. Doorgerekend op jaarbasis – alle kosten inclusief belasting houd je 97 euro netto per dag over en daar moet je verdere levensonderhoud nog af . Dus als jij je prijs realistisch vind dan moet je zeker zo doorgaan, maar ik zou toch een keer opnieuw gaan rekenen maar je kunt ook een tarief van of 50 euro per uur of 0.90 ct per km en het hoogste bedrag per dag aanhouden dus zijn de uren hoger als de km prijs dan uren berekenen of anders om.
    Andre Milek, Mvl transport.

    Broeders, wordt wakker, EUR 31,= per uur en 44 cent per km is ook niet meer van deze tijd. (3,5% loon erbij, zeg maar 5% meerkosten, 48 urige week enz.)
    Zeker ook gezien de 48 urige werkweek, daar moet je toch aan, en hoeveel rijdt je auto dan per week. 5% winst opslag daar kan niemand mee draaien, in welke branche dan ook! denk aan 15% , op een omzet per auto van bv EUR 110.000,= is EUR 5.500,= overhouden te weinig. 1 schade, of ziekte, en je ben het weer kwijt, dit dekt hooguit het risico af. Als daar de planning/ organisatie nog afmoet stop dan alsjeblieft, je bent dan geen ondernemer. Zeker ook gezien de forse prestatie die vaak voor deze omzet gemaakt moet worden.
    Van 15% winst per auto , min de organisatie/ en missers geen 15% op jaarbasis, maar mischien maar 9% . Voor 5% kan je beter in onroerend goed investeren, en bij een baas gaan werken.
    ( ff eerlijk: 3 van de 8 auto`s rijden bij mij ook voor jan doedel )
    Succes, maar probeer wat nu je kan, ik heb ook mijn tarieven verhoogd, en heel weinig reakties gekregen, ik was er verbaast over.
    R. (naam en adres bij de redactie bekend)

    Ik las de reacties van deze week en zag daar ondermeer tarieven langskomen. Het noemen van tarieven zonder alle bijzonderheden is vragen om problemen. Ik las en iedereen las met mij een trekker trailer combinatie voor 33ct per km en 31 euro per uur. Zit Bart echt wel goed? Even rekenen dan.
    Bij 150000 km vergoed (praktijk is dan 160000 km) en 55 uur per week bij 47 weken per jaar levert voor een eigenrijder een resultaat van om en nabij de 35000 euro, maar als er een D5 chauffeur opzit dan gaat het de onderneming ongeveer 15.000 euro per jaar kosten!
    120000 km dan? en 125000 werkelijk? Ongeveer gelijk als tenminste er nog steeds 55 uur declarabel per week zijn. Worden dit er 40 dan is de winst uit onderneming nog maar een kleine 14000 euro en is het verlies een dikke 20.000 euro als het personeelslid D5 betreft. Daar komt nog bij dat niet iedereen zoveel kilometers rijdt. Is dit nationaal? Komen er nog mautkosten (bijvoorbeeld) overheen? We hebben de 48 urige werkweek toch dus 48 uur maximaal. Het aantal kilometers is dan ook ongeveer maximaal 135.000 km (48 uur x 47 weken x 60 km/uur gemiddeld). Als die nu eens allemaal worden vergoed dan kom ik op een winst uit onderneming van een kleine 27.000 euro en bij een D5 chauffeur een verlies van meer dan 15.000 euro per jaar.
    Eerder al gaf iemand (een zekere G) aan dat hij niet rond kwam van 130000 km tegen 0,92 cent. Ook zonder verdere details te vermelden, want als alle overige kosten (tol ed) worden vergoed en er geen trailer is, dus uitgaande van een grote trekker (met een Partnertje lukt het tegen deze prijs full time altijd) dan geeft dat inderdaad een verlies bij een personeelslid van een kleine 10.000 euro, maar is er voor de eigenrijder een netto besteedbaar bedrag van meer dan 30000 (NA BELASTINGEN) en een winst uit onderneming van meer dan 40.000 euro en dat is toch wel weer redelijk dacht ik.
    Ik bedoel maar te zeggen: Ik hoor het hele verhaal niet. Kijk eens op onze internetpagina www.erc.nl/verdienen1.html . Daar specificeren we de kosten en geven dan inderdaad ook een bedrag per kilometer weer, maar wat meer genuanceerd. Bovendien bieden we de GRATIS mogelijkheid om zelf wat te gaan rekenen (deze mogelijkheid wordt binnenkort overigens van de pagina verwijderd, maar het kan nog).
    Wij bieden overigens een uitgebreid rekenblad onder EXCEL aan waar je uitgebreid min of meer snel kunt uitrekenen wat het bij bepaalde kilometers en bepaalde kosten oplevert cq kost. Voor de eigenrijder tot aan privé aan toe, maar ook voor de transportondernemer die wil weten wat het nu oplevert als er een personeelslid op zit. Dat rekenblad kost dan wel wat, maar EUR 20,80 exclusief btw is - als daardoor een cent meer omzet per kilometer wordt behaald - helemaal niets.
    Ik geef u allen wel mee dat nu de CAO lonen omhoog gaan de tarieven omhoog moeten en er is nog steeds grote schaarste onder goede chauffeurs. Zowel de chauffeur als de eigenrijder verdient nog steeds minder dan hij zou moeten verdienen, maar we gaan de goede kant wel op. De tarieven gaan omhoog ook al gaat het centje voor centje. Probleem blijft dat transport een internationaal iets is en dat we niet op een eiland leven en oh ja: gun elkaar het verlies.... OF met andere woorden Zeg eens NEE tegen een opdracht of besteed deze direct weer uit aan een ander.
    Tiede Boersma, Eigen Rijders Centrum

    Blijft u reageren op dit ontwerp. (Gezien het gevoelige onderwerp kan uw bijdrage zonder naamsvermelding worden gepubliceerd.) Discussieer mee of geef uw mening.
    Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar circa 100 m2 overslag capaciteit in de hoek Den Haag - Delft - Rotterdam. Onze voorkeur gaat uit naar een bemande overslagpost en een heftruck aanwezig. Het gaat om bouwproducten op pallets, geen gevaarlijke stoffen. De door ons geplaatste goederen worden in de ochtenduren weer gehaald door de betreffende ontvangers. Bij interesse contact opnemen met M. Bouw & Zn. Logistics B.V. Rob van de Biezenbos, tel. nr. 033 24 55 000

    (advertentie)

    Gezocht: eigen rijder(s) ibv eigen trekker.

    Maximaal 2 nachten per week onderweg en weekenden thuis. Bij voorkeur woonachting in directe omgeving van Breda.

    Nette tarieven en betaling binnen 8 dagen.

    Voor meer info: 076-5310734
    surf naar www.nouwens.com

    Nouwens Transport Breda bv
    Dennis Nouwens
    T: 0031-76-5310734
    F: 0031-76-5310735
    I: www.nouwens.com
    E: d.nouwens@nouwens.com

    G. Snel zoekt in de omgeving van Strijen nog enkele charters (trekker zonder oplegger) voor nachtelijke transporten naar landelijke depots vanuit Strijen en weer retour Strijen. Het betreft lijndiensten tegen een zeer strak tijdschema. Vast werk, overeen te komen voor een lange periode. Aanmelden of verdere vragen bij G.Snel Woerden, Jan Hassing, telefoonnummer 0348-490100.
    Wegens uitbreiding van ons transport naar en van Frankrijk ( voornamelijk Zuid-West Frankrijk) zoekt : Nabek Wegtransporten gevestigd in Antwerpen vaste charters/ eigen rijders Wij bieden u vast werk en een correcte betaing. Heeft u interesse? Nabek Antwerpen, François Daens, tel 0032 3 541 7805

    Ik zie dat mijn verse druiven uit Chili komen. In Darfour gaan kinderen dood van de honger. Wat een bizarre wereld.
    Kars Jol.

    Alle Bestelauto's 2007
    mailing technologie: Corneliszoon