Nieuws

Vernieuwde Vito op IAA in Hannover.


Product in beeld

Iveco Daily Parts.



Weblinks

  • adviseurs
  • agrarisch materieel
  • bestelauto's I
  • bestelauto's II
  • bouw.org
  • bouwvoertuigen
  • containers
  • dealers DAF
  • dealers Volvo
  • demo webshop
  • diepladers
  • e-commerce
  • e-marketing
  • gereedschap
  • groothandels
  • kippers
  • koelen/vriezen
  • laad/losmiddelen
  • leasing
  • logistiek materieel
  • merk zoeken
  • nieuws
  • offerte-aanvraag
  • onderdelen
  • onderhoud
  • opleggers
  • opleidingen
  • organisaties
  • persberichtenservice
  • personenvervoer
  • software
  • speciale voertuigen
  • telematica
  • tln-planner locaties
  • transportadvocaat
  • verhuur
  • verpakkingen
  • vrachtauto's
  • webdesign













    TIP opent vestiging in Vilnius.
    TIP Trailer Service heeft een vestiging geopend in Vilnius. Lees verder.



    Colofon
    Deze mailing list wordt uitgegeven door Corneliszoon met steun van al onze adverteerders.
    Wij zijn niet aansprakelijk voor de inhoud van oproepen / berichten of gevolgen ervan.

    Wilt u deze lijst steunen? Verricht uw inkoop dan via de marktplaatsen of plaats een banner in deze nieuwsbrief.

    Reacties, suggesties, tips, klachten: bel onze helpdesk, tel. +31 79 3420736 of schrijf naar Postbus 6078, 2702 AB Zoetermeer.
    Aan- of afmelden.



  • week 39 -- 28 september 2006 -- plaats een gratis oproep -- abonnee nummer: |ID|

    Arie Maasland Transporten bv in Bergschenhoek is op zoek naar een ervaren chauffeur binnenland,die als het nodig is ook kan plannen. Tevens zoeken we charters voor het vervoer van vaten vruchtensapconcentraat.Voor informatie:Patrick Maasland 06-53983529
    Naar aanleiding van de oproep van IJssel Expeditie in deze nieuwsbrief van vorige week, meldt een van onze lezers het volgende: Vorige week stond hier een oproep van IJssel expeditie. Vanaf hetzelfde adres is Alex van den Belt twee jaar geleden met A&M Services failliet gegaan. Hij heeft menige eigen rijder/charter in ernstige problemen gebracht. Let op inschrijving is een CV op basis van een Limited kortom weinig solide. een gewwarschuwd mens telt voor twee.
    Uit het faillissementenregister blijkt inderdaad dat W.A.A. van den Belt, handelend onder de naam A&M Services en onder de naam Van den Belt huur en verhuur bedrijfwagens, Bieslook 27, 7422 LM Deventer, vorig jaar failliet is gegaan. Curator is mr Leerink, telefoon 0570 614080.
    Gevraagd om commentaar en hoogte van de schulden bij charters ten tijde van het faillissement, deelt Alex van den Belt ons het volgende mee: Ik weet omtrent het faillissement niets dat wil zeggen wat jij mij laat zien heb ik zelf ook van het internet moeten halen. Het enige dat ik weet is dat iedereen akkoord is gegaan met de betalingen. Ik zelf zit namelijk ook met 1001 vragen waar niemand ( justitieel gezien ) geen antwoorden op worden gegeven. Ik heb zelf 2.5 jaar in de rotzooi gezeten, maar goed dat doet er volgens niemand toe. Maar als je een toelichting van de hele zaal wilt hebben, dan komt dat dan wel een keer want het is teveel om nu even op te schrijven hoe het is ontstaan en verder is afgewikkeld. Is misschien ook wel een leuk om te publiceren zodat wij er ook op worden gewezen wat onze rechten en plichten zijn.

    Wij zijn een klein transportbedrijf met vijftien trekkende eenheden. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerd persoon die het als uitdaging ziet om een tranportplanning op te zetten. Het betreft hier vervoer van zeecontainers vanuit in hoofdzaak Rotterdam. Bij gebleken geschiktheid behoort partnerschap tot de mogelijkheden. Bent U geinteresseerd bel dan 06 54217091
    Wij zoeken een vervoerder voor Bezorgen 4 stoelen van drenthe 7751 dt dalen naar veghel limburg Vrgr inge Hilberink 0622383780
    electronische marktplaats
voor verpakkingen, verpakkingsmaterialen,
verpakkingsmachines en inpakbedrijven.

    Wij zoeken dagelijks nog vracht op het traject Heerlen-Amsterdam (3 pall) en Horst Amsterdam (8 pall). Voor info Jurgen Jennissen 0653-258835.
    DE GRAAF LOGISTICS BV 4906 AB Oosterhout Wij zoeken dagelijks ladingen voor tautliner of kastoplegger van West Brabant NL naar omgeving Brussel. Bij voorkeur v.m. laden en aansluitend lossen Reakties aan: Wim De Graaf T: 0162492002
    Bij Stijnex bv kunt u uw pallets opslaan vlakbij de Rotterdamse havens. Wij hebben ruimte voor maximaal 400 pallets. Ons warehouse is 24 uur per dag bemand en bewaakt. Stijnex b.v., Ridderhaven 26, 2984 BT Ridderkerk. Interesse? Neem contact op met Corina den Besten, 0180-330022.
    ik heb een vraag omtrent koeling. Ik zou graag willen weten hoe ik meerdere ijsblokken (voor een presentatie) ongeveer 1 m3, 2 à 3 dagen bevroren houd? Ik weet niet of je dit met droogijs kan doen of een mobiele koelkast in de auto plaatsen. Ik zou deze ritten in mijn eigen voertuigen willen doen, dus het makkelijkste is een 0 graden koelauto huren, maar dat wil ik niet omdat het om verre ritten gaat (onlangs Lissabon) en dan is je eigen materiaal toch het lekkerste. Dus mijn vraag is, wie weet waar ik van die mobiele koelunits voor in de auto kan huren? en of ik het in en grote bak met droogijs kan vervoeren? Martijn de Man Telefoon 0031 (0) 654607047 24 hr
    Te huur multifunctionele Renders containerchassis type Schuifchassis voor korte of lange termijn ook voor verkoop van spatlappen over de volle breedte met Uw naam. Aaldijk trailer Verhuur Zevenbergen. tel 0651988633

    Bram van Tuyl, Koel- en vriestransport is op zoek naar eigen rijders voor nationaal en internationaal transport. Interesse? Neem dan contact met ons op per telefoon; 0418-57 3660. Bram van Tuyl, koel- en vriestransport BV, Richard van Tuyl. T *31-418-573660


    Wie wil er bij ons team komen rijden tussen nu en 4 weken hebben wij plaats voor een trekker die het hele jaar voor ons vice versa Benelux- Duitsland kan rijden. Bij interesse gaarne even een belletje met Jan de Graaf of Willy Pouwels telefoonnr 0316-581526 of mob. 0651084700.
    Te koop. D-tec 1995 5 ass. Deelbaar containerchassis v. 45,40 + 2x20ft containers,2xliftas . Drie Volvo trekkers bj 1997. Chauffeurs gevraagd. JL Mijnders Transport BV Ruijgenhil 11-13 3248 BR Melissant T: +31 (187) 601188
    Wij zoeken transport voor 4 roeisloepen van Amsterdam naar Venetie begin juni 2007. De boten moeten daar zijn op vrijdagavond, zondag weer retour. De boten zijn 8 a 9 m lang, 1.50 m hoog en 2 m breed. Ze worden door ons geladen in Amsterdam. Ook zoeken we een losplaats met botenkraan of telekraan aan het water in Venetie. Mvrgr, Cor Zegers 06 25020842
    (advertentie)


    NTM zoekt een planner buitenland.

    N.T.M. Transportgroep B.V. ( www.ntm.nl) gevestigd te Nieuw-Amsterdam, zoekt wegens uitbreiding voor een van haar divisies een transportplanner binnenland.

    Belangrijkste taken zijn het dagelijks onderhouden van klantcontacten met betrekking tot gereed produkt, dagelijkse transportplanning, aansturen van charters/partners alsmede aansturen van chauffeurs.

    Kandidaat moet administratief onderlegd zijn en enigszins stressbestendig.

    Voor informatie kunt u terecht bij hfd. Afd. P&O, mw. M. Hemel tel: 0591-555555 of per email: M.Hemel@NTM.nl.

    NTM Transportgroep bv
    Tel : +31(0)591 55 55 55
    Fax : +31(0)591 57 50 49
    eFax: +31(0)84 710 1086
    Website: www.ntm.nl

    Onder de Neele Groep B.V. ressorteren een negental bedrijven actief op het gebied van nationale en internationale logistiek, transport en expeditie. De jaarlijkse omzet van EUR 55 miljoen wordt gerealiseerd met ca. 200 medewerkers. Naast het hoofdkantoor in Rotterdam-Hoogvliet zijn er vestigingen in Rotterdam-Botlek, Venlo en Antwerpen. De onderneming maakt een sterke groei door.
    Als gevolg van deze groei zijn wij op zoek naar de volgende medewerkers: Planner/ bevrachter (Europese autotransporten), Expediteur (Ship Road Rotterdam B.V.), Ass. Expediteur (Ship Road Rotterdam B.V.) , Verkoper (autotransporten en logistieke diensten), Loodsmedewerker (Neele Warehousing B.V.), Vorkheftruckchauffeur (Neele Warehousing B.V.).
    Heeft u interesse om tegen aantrekkelijke condities in een goede, collegiale en informele sfeer bij ons bedrijf te werken, neem dan schriftelijk contact met Daniëlle Beckers.
    Neele Groep B.V., Bierbrouwerstraat 2, 3194 AP Hoogvliet-Rt. Postbus 581, 3190 AM Hoogvliet-Rt
    Te koop Schmitz Mega schuifzeilenoplegger. 13,60 meter lang, inw. hoogte plm 300 cm. Geschikt voor trekkers met koppelschotel op max 95 cm. Nieuwe Kraker Walking Floor opleggers, 30 m3 kippers, Floor stenentrailers en Noteboom semi-diepladers op voorraad voor de verkoop. Xiffix Special Trailer Rent bv
    In ons netwerk van landelijke nachtdistributie hebben wij nog mogelijkheden voor het afleveren of ophalen van deelladingen. Voor informatie Jurgen Jennissen 0653-258835 DistriQ

    Iedere dag leer ik.
    Kars Jol.


    mailing technologie: Corneliszoon